Wesprzyj KPH

Fundusz Rośnij w Siłę to wspólna inicjatywa marki Pantene i KPH, której celem jest wsparcie lokalnych organizacji świadczących pomoc psychologiczną osobom LGBT+. W ramach Funduszu ogłosiliśmy konkurs grantowy. Znamy już wyniki i wiemy, do których 10 organizacji trafi łącznie 100 000 zł. 

Lista organizacji, które otrzymają wsparcie z Funduszu Rośnij w Siłę:

 1. Fundacja GrowSPACE (Warszawa) – Wsparcie psychologiczne dla młodzieży LGBTQ+
 2. Fundacja Tęcza po Burzy (Kraków) – Psychoterapie indywidualne dla osób LGBT+
 3. Stowarzyszenie Otwarty Parasol (Białystok) –Wsparcie psychologiczne w Bezpiecznym Miejscu
 4. Stowarzyszenie Pracownia Różnorodności (Toruń) – Dofinansowanie opinii psychologicznych dla osób transpłciowych
 5. Stowarzyszenie Queerowy Maj (Kraków) – Wsparcie psychologiczne online dla osób LGBTQIA w regionie małopolskim
 6. Stowarzyszenie Grupa Stonewall (Poznań) – Wsparcie psychologiczne dla osób LGBT+ i ich rodzin
 7. Fundacja Wolontariat Równości / Koalicja Miast Maszerujących – Wsparcie psychologiczne dla osób aktywistycznych
 8.  Fundacja Promenada (Opole) – PSYCHOPOMOCNX
 9. Stowarzyszenie Fabryka Równości (Łódź) – Utworzenie grupy wsparcia psychologicznego dla młodzieży LGBTQ+
 10.  Fundacja CzuliMy (Olsztyn) – Przestrzeń Pełna Czułości vol. 3

O tym, które organizacje otrzymają granty zadecydowała komisja w składzie: Mirosława Makuchowska i Franciszka Sady z KPH, Bryan Polski reprezentujący Pantene oraz Katarzyna Zillmann i Michał Szpak – osoby ambasadorskie marki Pantene.

FAQ

 • Ile wynosi pula środków Funduszu Rośnij w Siłę? Pula środków Funduszu Rośnij w Siłę wynosi 100 000 zł, w ramach których przyznanych zostanie 10 grantów po 10 000 zł
 • Do kogo jest adresowany konkurs grantowy Funduszu Rośnij w Siłę? Konkurs grantowy Funduszu Rośnij w Siłę jest adresowany do zarejestrowanych organizacji społecznych, które oferują i prowadzą wsparcie psychologiczne dla osób LGBT+.
 • Jakie rodzaje wsparcia można zrealizować w ramach Funduszu Rośnij w Siłę? Rodzaje wsparcia psychologicznego, jakie można świadczyć w ramach grantu  to m.in:  terapie indywidualne, terapie grupowe, grupy wsparcia oraz  szkolenia dla terapeutów/terapeutek ze wsparcia psychologicznego dla osób LGBT+.
 • Gdzie mogę zapoznać się z regulaminem Funduszu Rośnij w Siłę? Regulamin Funduszu: TUTAJ

O nas 

KPH to założona w 2001 roku organizacja społeczna działająca  na rzecz społeczności LGBT+ na poziomie krajowym i międzynarodowym poprzez rzecznictwo społeczne i polityczne, postępowania sądowe, wsparcie ruchu oraz współpracę z biznesem. Mamy jasny cel – chcemy zbudować Polskę ludzi równych praw, w której szacunek i godność są zagwarantowane wszystkim bez względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową. www.kph.org.pl

Pantene to marka produktów do pielęgnacji włosów należąca do firmy Procter & Gamble. Firma P&G została założona ponad 180 lat temu jako prosta firma produkująca mydła i świece. Dziś jest największą na świecie firmą produkującą dobra konsumpcyjne i domem dla kultowych, zaufanych marek, które ułatwiają życie na małe, ale znaczące sposoby. Wnikliwość, innowacyjność i pasja utalentowanych zespołów pomogły P&G urosnąć do rangi globalnej firmy zarządzanej w odpowiedzialny i etyczny sposób, otwartej i przejrzystej, wspierającej ważne cele. Jest to miejsce, w którym pracownicy mogą być dumni z pracy i robienia czegoś, co ma znaczenie.

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?