Wesprzyj KPH

Rzecznictwo polityczne

Co Robimy?

Wynik ostatnich wyborów parlamentarnych przyniósł nadzieję na zmianę prawną i realne poprawienie sytuacji osób LGBT+. KPH dostrzega i wykorzystuje tę szansę, żeby skutecznie przekuć ją w godne, szczęśliwe i bezpieczne życie dla naszej społeczności w Polsce.

Informujemy, raportujemy, wywieramy presję i aktywnie współpracujemy z politykami i polityczkami demokratycznego obozu rządzącego oraz władz lokalnych. Monitorujemy pracę najważniejszych instytucji decyzyjnych w kraju i zagranicą, dostarczamy im wiarygodnych danych o sytuacji społeczności. Konsultujemy i zabiegamy o zmiany prawne. Walczymy ze “strefami wolnymi od LGBT”.

Interweniujemy i komentujemy na bieżąco: wydajemy eksperckie stanowiska i opinie oraz zabieramy głos w kluczowych dla osób LGBT+ sprawach, a za każdym naszym słowem stoją wiarygodne dane i badania.

Działamy zgodnie z planem i z myślą o jak największej skuteczności naszej pracy: twardo stąpamy po ziemi i osiągamy zamierzone cele. Idziemy po Polskę równych praw.

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?