Wesprzyj KPH

Biznes

KPH jest jedną z najskuteczniejszych polskich organizacji działających na rzecz społeczności LGBT+. Mamy jasny cel – chcemy zbudować Polskę ludzi równych praw, w której szacunek i godność są zagwarantowane wszystkim bez względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową. Dołącz do nas – pokaż innym, że Twoja firma realizuje ważne cele społeczne, jest odpowiedzialna i godna zaufania.

 

Skontaktuj się z nami

biznes@kph.org.pl

Obszary współpracy

 • 1

  Wspólny projekt

  Twoja firma może zrealizować z nami projekt wspierający społeczność LGBT+. To, czego będzie dotyczył, do kogo będzie skierowany i jaką przyjmie formę, wypracujemy wspólnie.

 • 2

  Produkty i usługi

  Jednym ze sposobów, w jaki Twoja firma może wesprzeć KPH, jest przekazanie nam całości lub części dochodu ze sprzedaży produktu lub usługi. W ten sposób Twoja firma pomoże nam zrealizować działania, które mają na celu poprawę sytuacji osób LGBT+ w Polsce.

 • 3

  Darowizna

  Najczęstszą metodą pomocy wybieraną przez firmy jest bezpośrednie wsparcie finansowe. Darowizna przekazana KPH przez Twoją firmę da nam możliwość sfinansowania działań na rzecz równości osób LGBT+.

 • 4

  Sponsoring gali Korony Równości

  Gala Korony Równości to organizowane przez KPH wydarzenie, na którym przyznawane są nagrody uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienie w Polsce, jakie można otrzymać w wyniku działalności na rzecz społeczności LGBT+. Zostań sponsorem tego święta równości.

 • 5

  Matronaty i partnerstwa

  KPH wspiera działania, wydarzenia i dzieła, które mają związek ze społecznością LGBT+ udzielając matronatów lub wchodząc w partnerstwa. Jeżeli Twoja firma chce skorzystać z takiej opcji współpracy - poznaj szczegóły.

Nasi partnerzy

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?