Wesprzyj KPH

KPH poszerza zespół i ogłasza rekrutację na dwa stanowiska: koordynatora_ki programowej w sektorze ochrony zdrowia oraz młodszej prawniczki/ młodszego prawnika. Dołącz do nas, by wspólnie z nami zmieniać Polskę.

Główne informacje dotyczące stanowisk:

Koordynator_ka programowy_a – dostęp osób LGBTI do sektora ochrony zdrowia

Celem stanowiska jest realizacja Planu Strategicznego KPH poprzez nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami_kami sektora ochrony zdrowia i ich edukowanie oraz wsparcie procesu emancypacji i wzmocnienia osób interpłciowych w Polsce. Przewidziany wymiar zatrudnienia to pełen etat.

  • Pełny opis stanowiska dostępny  TUTAJ
  • Formularz zgłoszeniowy można pobrać  TUTAJ

Młodsza prawniczka/Młodszy prawnik

Celem stanowiska jest realizacja Planu Strategicznego KPH poprzez wsparcie zespołu ekspercką wiedzą prawniczą oraz pomoc w prowadzeniu działań kształtujących orzecznictwo sądowe. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie grupy prawnej, analiza prawa i jego stosowania w kontekście wypełniania przez Polskę międzynarodowych zobowiązań oraz wsparcie działań rzeczniczych. Zatrudnienie przewidziane jest na 60% etatu.

  • Pełny opis stanowiska dostępny TUTAJ
  • Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ

Termin nadsyłania zgłoszeń w obu rekrutacjach to 3 kwietnia 2018 r. Początek rozpoczęcia współpracy między kwietniem a czerwcem bieżącego roku.

 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?