Wesprzyj KPH

Sklepy z akcesoriami pride wybrały już miłość i zdecydowały się wesprzeć Kampanię Przeciw Homofobii dodając do każdego zakupu gadżety KPH. Wśród wspierających znalazły się: Chrum, TęczowySklep.pl, Unipride czy Gayplaces.

Chrum.com

Chrum.com to założony w 2002 roku przez Bartka Nowakowskiego sklep z odzieżą i akcesoriami, nie tylko tęczowymi. Na początku oferował sprzedaż internetową, potem wzbogacił się o sklepy stacjonarne w Krakowie i Warszawie oraz sklep mobilny zwany Chrum.Truckiem. Wszystko, by być bliżej klienta i dać mu możliwość przymierzenia i dotknięcia rzeczy. Szybki rozwój marki  był możliwy dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu, wysokiej jakości materiałom i własnej szwalni. Swoją popularność Chrum zawdzięcza przyciągającym uwagę pomysłom na wzory, które inspirowane są pop kulturą, humorem czy grą słów. Jak mówią “tworzą fajne ubrania dla fajnych ludzi”. Do tego warto dodać “przez fajnych ludzi”, ponieważ Chrum.com wiele razy wspierało już Kampanię Przeciw Homofobii. Teraz robi to ponownie dodając do zakupów tęczowe gadżety KPH.

Wybierz wolność i kup sobie coś z Chrum.

TęczowySklep.pl


TęczowySklep.pl to nowy, ale prężnie działający sklep internetowy z tęczowymi dodatkami i gadżetami. Ich prężne działanie obejmuje nie tylko sprzedaż wszystkiego od tęczowych skarpetek po kawę, ale również wsparcie dla Kampanii Przeciw Homofobii i przekazywanie swojego 1% na reprezentowane przez naszą organizację wartości, między innymi równość i dbałość o zdrowie. Dlatego, oprócz gadżetów 1%, TęczowySklep.pl do każdego zakupu dodaje 2 darmowe Karty I.C.E. (In Case Of Emergency), o których więcej tutaj.

Wybierz równość i kup sobie coś z Tęczowego Sklepu.

Unipride


Unipride to sklep internetowy z unikalnymi ubraniami i gadżetami z motywem jednorożca i tęczy. Z pasją i ogromną miłością do projektowania  oraz siebie nawzajem tworzą go Ania i Kasia. Nieprzerwanie od 2018 roku zarażają swoich klientów i klientki radością z życia, promując jednocześnie otwarte bycie sobą. Jak same mówią “propagujemy ideologię brokatu, radości i tęczy”. Dziewczyny  dbają o to, by ich produkty powstawały z najwyższej jakości materiałów, a wzory były jedyne w swoim rodzaju – większość z nich tworzą własnoręcznie. Teraz oprócz designerskich produktów, w paczkach Unipride można również znaleźć gadżety Kampanii Przeciw Homofobii.

Wybierz miłość i kup sobie coś z Unipride.

Gayplaces


Gayplaces to platforma internetowa z  miejscami przyjaznymi społeczności LGBT. Można tam znaleźć  m.in. adresy otwartych na wszystkich restauracji, hoteli czy sklepów LGBT friendly. Celem działającej od 2015 roku strony jest stworzenie kompleksowego tęczowego przewodnika po Polsce, który dostarcza rzetelnych informacji na temat miejsc w nim zawartych. Za umieszczenie lokalu na mapie, Gayplaces nie pobiera opłat. Dlatego  warto wesprzeć rozwój wirtualnej mapy robiąc zakupy w ich sklepie z tęczowymi gadżetami. Znajdziemy tam między innymi flagi, przypinki czy plecaki. Dochód ze sprzedaży gadżetów jest przeznaczony na rozwój platformy oraz wsparcie marszów i parad równości. Gayplaces wspiera też Kampanię Przeciw Homofobii dodając do zakupów nasze tęczowe gadżety. Oprócz tego oferuje kupon rabatowy -15% na wszystko, ważny do końca maja na hasło KPH2020. Nic, tylko korzystać!

Wybierz bezpieczeństwo i kup sobie coś z Gayplaces.

Wielkie podziękowania dla wszystkich sklepów, które wspierają KPH.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?