Wesprzyj KPH
Jesteś kobietą transpłciową, masz ochotę na zabawę z makijażem, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może jesteś kobietą transpłciową, której znudził się już codzienny make-up i chciałabyś spróbować czegoś nowego, świeżego i bardzo na czasie? Sephora wraz z KPH otwiera nabór na warsztaty makijażowe dla transpłciowych kobiet. 

Sephora i KPH zapraszają kobiety transpłciowe na warsztaty makijażowe stworzone specjalnie dla nich i z uważnością na ich potrzeby. Warsztaty są darmowe, przygotowane dla osób na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym, z możliwością uczestniczenia stacjonarnie lub online. Make-up artists z Sephora podzielą się z wami wiedzą i doświadczeniem, a KPH zadba o to, aby spotkania odbyły się w warunkach pełnego bezpieczeństwa, wsparcia i inkluzywności.

Warsztat: MAKEUP BASICS 

Makeup Basics to warsztaty stacjonarne lub online obejmujące podstawową wiedzę makijażową oraz bazowe techniki, dzięki którym nauczysz się tworzyć swój własny makijaż „od podstaw”. Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz pokazu makijażu połączonego z praktyką uczestniczek (stacjonarnie).
Kiedy i gdzie?
  • Stacjonarnie: 13 maja, godz.14.00-16.00 w siedzibie Sephora w Warszawie, limit osób: 10
  • On-line: 18 maja, godz.14:00-15:30, limit osób: 50

Warsztat: MAKEUP TRENDS BY SEPHORA

Makeup Trends by Sephora to warsztaty stacjonarne lub online obejmujące zaawansowaną wiedzę makijażową oraz najgorętsze trendy tego sezonu by Sephora. Warsztaty składają się z części teoretycznej i pokazu makijażu połączonego z praktyką uczestniczek (stacjonarnie).
Kiedy i gdzie?
  • Stacjonarnie: 13 maja, godz.16:30-18:30 w siedzibie Sephora w Warszawie, limit osób: 10
  • On-line: 18 maja, godz.16:30-18:00, limit osób: 50

Prowadzące warsztat

Warsztaty i pokazy poprowadzą: Natalia i Ewa – Sephora Senior Make-up Artists ze wsparciem KPH w zakresie bezpiecznej przestrzeni i pełnej inkluzywności.

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić na  numer dedykowanej warsztatom infolinii i zgłosić chęć udziału. Numer infolinii to:  +48 326 311 023
Infolinia pracuje w dni powszednie od 9:00 do 17:00

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?