Wesprzyj KPH

Tych kolekcji nie można przegapić. Firmy LESOVIK, Kubota, Megaphone, Unipride, Zień, Stay Proud i Panda Wanda wypuszczają pride’owe produkty i pokazują, co jest dla nich naprawdę ważne – równość, miłość i wspólnota. Zamów tęczowe produkty i wesprzyj działania Kampanii Przeciw Homofobii, na które przekazywana jest część zysku z ich sprzedaży.


Kubota
 Firma Kubota wypuściła w tym roku całą pride’ową kolekcję Tęczowa Kubota. Znajdziesz w niej: klapki, koszulki, bawełnianą torbę, skarpetki oraz plakat. 5 złotych ze sprzedaży każdego produktu z tęczowej kolekcji zasili konto KPH.


Produkty kupisz TUTAJ.

LESOVIK


 

Z okazji Pride Month polska marka outdoorowa LESOVIK wyprodukowała serię hamaków biwakowych, z których 10% dochodu przeznaczy na Kampanię Przeciw Homofobii. W czarnych hamakach znajdziesz 3 wszywki: logo producenta, flagę Polski wskazującą na kraj pochodzenia produktu oraz flagę LGBT umieszczoną tuż obok biało-czerwonej.

Hamak kupisz TUTAJ.

Megaphone
Producent odzieży zaangażowanej Megaphone nie ogranicza się jedynie do haseł na swoich koszulkach – on wprowadza je w życie. Dlatego
5% ze swoich przychodów, a więc około 1/3 zysków przekazuje na KPH. Nie tylko w czerwcu, ale i na stałe!

Odzież kupisz TUTAJ.


Unipride
 

Internetowy sklep z gadżetami i odzieżą LGBT Unipride wspierający KPH już od 2020 roku. Cały dochód ze sprzedaży koszulek akcji #JestemPrzeciwHomofobii z flagą LGBT i #JestemPrzeciwTransfobii z flagą trans przeznacza na działania KPH.

Koszulki kupisz TUTAJ.


Zień
 

Specjalnie na tegoroczny Miesiąc Dumy polski projektant odzieży Maciej Zień wyprodukował pride’owe koszulki PEACE z tęczową pacyfką. Aż 40% zysku ze sprzedaży T-shirtów  przekaże KPH.

Koszulki kupisz TUTAJ.

 

Stay Proud
 

Firma Stay Proud produkująca skarpetki doskonale wie, że tęczowe jednorożce mają już status kultowych. Dlatego 5 złotych z każdej sprzedanej pary skarpet z ich wizerunkiem zasili konto KPH. Nie tylko w czerwcu, ale na stałe.

Skarpetki kupisz TUTAJ.

 

Panda Wanda

Sklep z ekologicznymi produktami Panda Wanda chce, by każda osoba mogła mieć swoją tęczę w domu, dlatego produkuje ręcznie malowane misy kokosowe. Od roku wspiera Kampanię Przeciw Homofobii przekazując 5% zysku z ich sprzedaży. W czerwcu jest to aż 50%.

Misy możesz kupić TUTAJ.

 

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?