Wesprzyj KPH

Przekaż 1% podatku na działania Kampanii Przeciw Homofobii. W ten bardzo prosty sposób pomożesz KPH budować Polskę otwartą, akceptującą i traktującą wszystkich sprawiedliwie oraz z godnością.

 Jak przekazać 1% podatku na działania KPH?

  • W ostatnich rubrykach swojego zeznania podatkowego (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28) wpisz numer KRS 0000 111 209.
  • Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji, która pomoże Ci wypełnić zeznanie podatkowe i przekazać 1% na działania KPH. Aplikacja jest dostępna na stronie 1procent.kph.org.pl

 

Twój 1% podatku przeznaczymy na:

Pomoc prawną i psychologiczną

Jedna na dziesięć osób LGBT doznała choć raz przemocy motywowanej homo- lub transfobią. Przekazując 1% podatku na KPH pomagasz dbać o bezpieczeństwo osób LGBT.

Ruch sojuszników

Na przestrzeni ostatnich 10 lat akceptacja osób LGBT w polskim społeczeństwie wzrosła o 30%. Przekazując 1% podatku na KPH budujesz ruch sojusznicy w Polsce.

Wspieranie młodzieży LGBT

63% młodzieży LGBT miało choć raz myśli samobójcze. Przekazując 1% podatku na KPH wspierasz młode osoby LGBT.

Edukowanie kadry szkolnej i uczniów

Aż 76% młodych osób uznaje, że w polskich szkołach dochodzi do przemocy motywowanej homo- i transfobią. Przekazując 1% podatku na KPH tworzysz szkołę wolną od homo- i transfobii.

Budowanie ruchu rodziców osób LGBT

Jedynie 55% rodziców świadomych nieheteroseksualnej orientacji swojego dziecka w pełni je akceptuje. Przekazując 1% podatku na KPH wspierasz ruch rodziców osób LGBT w Polsce.

Związki partnerskie

87% osób LGBT zawarłoby związek partnerski, gdyby istniała taka możliwość. Przekazując 1% podatku na KPH pomagasz wprowadzić związki partnerskie w Polsce.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?