Wesprzyj KPH

W tym roku KPH po raz drugi przyzna Korony Równości – nagrody dla osób, które przez ostatnie 12 miesięcy były szczególnie zaangażowane w działania na rzecz społeczności LGBT+. Czekamy na wasze propozycje kandydatur do każdej z pięciu kategorii: Zaangażowanie Społeczne, Równe Traktowanie, Życie Polityczne, Prawo i Media. To od was zależy do kogo powędrują Korony Równości 2020. 

Plebiscyt Korony Równości powstał po to, aby nagrodzić osoby, które na przestrzeni ostatniego roku wyróżniły się szczególnym zaangażowaniem w walkę o prawa osób LGBTI, tj. lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych. W tym roku to Wy zgłaszacie nominowanych.

Czas na zgłaszanie nominacji mija 20 sierpnia 2020 r. Następnie kapituła konkursowa w składzie: Slava Melnyk – dyrektor zarządzający KPH, Dorota Stobiecka i Marcin Rodzinka – osoby współprzewodniczące Zarządu KPH, Anton Ambroziak – laureat Korony Równości 2019 w kategorii Media i prof. Monika Płatek – laureatka Korony Równości 2019 w kategorii Prawo z nadesłanych propozycji wybierze po 3 osoby nominowane w każdej z kategorii. We wrześniu odbędzie się plebiscyt, w którym internauci i internautki zdecydują, kto otrzyma tegoroczne nagrody. Laureatów i laureatki Koron Równości poznamy 24 września 2020.

Zasady głosowania

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: wytypuj od 1 do 5 osób – minimalnie jedną osobę w dowolnej kategorii, a maksymalnie pięć osób, po jednej w każdej kategorii – i uzasadnij swój wybór. Wpisz swoje dane do karty głosowania i wyślij! Plebiscyt kończy się 20 sierpnia 2020 o godz. 23:59. Głosować możesz tylko raz.

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?