Wyślij pocztówkę do rządu z lepszego świata
07 czerwca 2024
Przeczytasz w 1 minutę
Warsaw Queer Week to najpiękniejszy tydzień w roku! To tydzień piękniejszego świata. Świata równych praw, w którym jesteśmy bezpieczni_e będąc sobą i tworząc rodziny z osobami, które kochamy. O ten lepszy, bardziej otwarty i wspierający świat walczymy razem. Dołącz się do akcji KPH i wyślij pocztówkę z lepszego świata do rządu!
Podczas niektórych wydarzeń Warsaw Queer Week, m.in. gali otwarcia, 12 czerwca podczas Women in Tech Summit i podczas seansu filmowego w biurze KPH szukaj tęczowej skrzynki pocztowej. Obok niej znajdziesz pocztówki, które możesz po prostu podpisać lub dodać osobiste pozdrowienia i wrzucić do skrzynki. Po zakończeniu Queer Weeku, wszystkie kartki zostaną dostarczone do Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Pozdrówmy wspólnie rząd z lepszego świata i domagajmy się go na co dzień!
Udostępnij
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
13.01.2026
Pracuj w KPH – dołącz do nas jako Osoba koordynatorska ds. fundraisingu indywidualnego – ½ etatu
-
09.01.2026
Prezydent zawetował ustawę wdrażającą DSA. Decyzja uderza szczególnie w osoby LGBT+
-
30.12.2025
Projekt ustawy o statusie osoby najbliższej w związku i umowie o wspólnym pożyciu zdobył poparcie rządu!
-
23.12.2025
Dziękujemy za kolejny wspólny rok!
-
23.12.2025
Rusza kolejna edycja największego badania sytuacji społecznej osób LGBTA w Polsce – wypełnij ankietę
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.