Wesprzyj KPH

„Nie wiesz na kogo zagłosować w tych wyborach? Oddaj głos na miłość!” – ogłosiła w zeszłym tygodniu Kampania Przeciw Homofobii startując ze społeczną kampanię wyborczą Głosuję na miłość.  Teraz KPH szykuje się do wiecu wyborczego, który pod hasłem Wiec Wyborczy dla Równości odbędzie się już 29 września w klubie Niebo w Warszawie.

Elementem obowiązkowym każdej kampanii wyborczej jest wiec. Dlatego na dwa tygodnie przed wyborami w warszawskim klubie Niebo odbędzie się Wiec Wyborczy dla Równości. Na wiecu organizowanych w ramach kampanii Głosuję na miłość będzie można m.in. zrobić sobie swój własny plakat wyborczy, spotkać bohaterów i bohaterki kampanii, podpisać Deklarację Równości, zgarnąć kampanijne gadżety i zatańczyć do setu djskiego. Początek imprezy o 14:00, koniec o 19:00.

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Każda osoba, która przyjdzie na wiec będzie mogła zrobić swój własny plakat wyborczy. Wystarczy przyjść do klubu Niebo, stanąć przed obiektywem fotografa, a resztę zrobią obecni na miejscu graficy. Każdy plakat będzie zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej, żeby można było go potem umieścić na Facebooku czy Instagramie – wyjaśnia Magdalena Świder z KPH.

Wiec to również niepowtarzalna okazja, żeby poznać bohaterów i bohaterki kampanii „Głosuje na miłość”. Swoją obecność zapowiedzieli: Karolina Hamer, Sylwia Ryba, Anton Ambroziak, Areta Szpura i Piotr Grabarczyk, który poprowadzi całą imprezę. Udział w Wiecu to także okazja, aby podpisać Deklarację Równości i pokazać innym, że w tych wyborach oda się świadomy głos. Na uczestników i uczestniczki imprezy czekać będą kampanijne ulotki i naklejki, a o oprawę muzyczną zadbają dje: duet Yoruba i Hadrian.

 

Akredytacje medialne:

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?