Pomoc psychologiczna

Jeżeli dotyka Cię dyskryminacja na tle orientacji seksualnej lub tożsamości/ekspresji płciowej, a w szczególności:

  • przemoc,
  • nękanie w szkole lub na uczelni,
  • trudności w funkcjonowaniu/braku akceptacji w rodzinie,
  • trudności w samoakceptacji, zrozumieniu swojej orientacji, seksualnej,

umów się mailowo na spotkanie z psychologiem w budynku KPH ul. Solec 30a w Warszawie:
bezpieczniej@kph.org.pl

Regulamin pomocy psychologicznej KPH 

 

W ramach projektu Razem Bezpieczniej stworzyliśmy również sieć osób udzielających wsparcia psychologicznego osobom LGBTQ i ich rodzinom. Jeśli potrzebujesz wsparcia, a mieszkasz poza Warszawą, polecamy następujące osoby:

Anna Maria Langner
Certyfikowany psychoterapeuta
praktyka prywatna, Łódź
www.annalangner.medmemo.pl
Lanna1@tlen.pl
Tel. 607-072-790

Cecylia Przybyszewska
Psycholog
Fabryka Równości, Łódź
psycholog@fabrykarownosci.com

Iwona Czerwoniuk
Certyfikowany psychoterapeuta
prywatny gabinet terapeutyczny „Kraina Rozwiązań”, Łódź
www.gabinetterapeutyczny.eu
iwona@gabinetterapeutyczny.eu
Tel. 600-779-294

Monika Sakowska
Psycholog, diagnosta, psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji)
Effatha Strefa Terapeutyczna (gabinet prywatny), Pruszków
http://effathastrefaterapeutyczna.pl/ 
monika.anna.sakowska@gmail.com
Tel. 505-890-101

Janusz Mazanowski
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Stowarzyszenie Tęczówka, Katowice
Gabinet prywatny, Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej Incognito, Katowice
psycholog@teczowka.org.pl
http://mazanowski.pl
Tel. 796 407 789

Elżbieta Lech
Stalowa Wola
elalech@wp.pl
Tel. 509-658-992

Dagmara Nelec
Gdańsk/Sopot
Dagmara.nelec@gmail.com

Barbara Bednarska
Poradnictwo psychologiczne
MOPS, Liga Polskich Rodzin, Zgierz k. Łodzi
Basia-bednarska@tlen.pl
Tel. 506-511-799

Małgorzata Mrozik
Poradnictwo, terapia
Pracownia terapii i rozwoju (gabinet prywatny), Fundacja Strefa Kobiet, Szczecin
info@terapia-mrozik.pl
Tel. 506-074-740

Bożena Bednarczyk
Chrzanów
bb.ps@wp.pl

Agnieszka Rynowiecka
Certyfikowany psychoterapeuta
Poradnia Zdrowia Psychicznego, gabinet prywatny, Fundacja Trans-fuzja, Warszawa
Rynowiecka@poczta.fm

Marta Szynalska
Psycholog
Zespół Interwencji Kryzysowej, Legnica
Marta.szynalska@gmail.com

Wioletta Stefaniak
Fundacja Wspierajmy Razem, Wrocław/gmina Siechnice
wiolettastefaniak@interia.pl

Irena Pietrus
Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Jelenia Góra
Tel. 756-439-100

Zuzanna Ząbczyk
Psycholog, psychoterapeuta
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Zza kozetki”, Wrocław
http://zzakozetki-terapia.pl/
Tel: 608-319-667

Bartosz Kozłowski
psycholog, seksuolog (w trakcie specjalizacji)
Śląskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji, Tarnowskie Góry/Bytom
www.kozlowski.slask.pl
Tel. 603-202-061

Paulina Chachuła
Psycholożka, terapeutka
Gdańsk
chach.paulina@gmail.com
Tel. 798-646-789

Marcela Kościańczuk
Psychoterapia
Poznań
marcelak@wp.pl

Małgorzata Remlein
Psychoterapia indywidualna, par
gabinet prywatny, Poznań
www.malgorzataremlein.pl
Tel. 660-140-488

Marta Dora
pomoc psychologiczna i seksuologiczna
gabinet prywatny, Fundacja Trans-fuzja, Stowarzyszenie Profilaktyki i Wsparcia w zakresie HIV/AIDS “Jeden Świat”, Kraków/Warszawa
m.dora@pracowniazasoby.pl
pracowniazasoby.pl
Tel. 507-806-579

Katarzyna Dułak
psycholog, seksuolog, psychoterapeutka
gabinet prywatny, Gdańsk
www.katarzynadulak.pl
kasia.dulak@gmail.com
tel. 517 347 966

Anna Mach
psycholożka, psychoterapeutka, dr n. hum.
gabinet prywatny, Warszawa
tel. 505 979 144
www.annamach.pl

Łukasz Warchoł
psycholog, psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji)
PROPSYCHE Pracownia Pomocy Psychologicznej (gabinet prywatny), Bydgoszcz
http://www.pro-psyche.pl

Paulina Wnukiewicz
psycholog, psychoterapeutka, seksuolog
Centrum Psychoterapii BEN, Warszawa
http://www.centrumben.pl/pracownik/paulina-wnukiewicz/
wnukiewicz@gmail.com
Tel. 506 160 275

Joanna Siwińska
psycholog, certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny, seksuolog kliniczny w trakcie procesu certyfikacyjnego
Gabinet prywatny, Centrum Terapeutyczne Integra, TER-COGNITIVA Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe, Kraków
www.tercognitiva.pl
www.centrumintegra.pl
tel. 518 56 55 50

*** Supporto psicologico per Italiani ***
Gabriella De Simone
psychologist
mob. +393281887066
gabriella.desimone1988@gmail.com

 

 

Jeśli chcesz znaleźć się na powyższej liście, skontaktuj się z Magdaleną Świder pod adresem mailowym mswider@kph.org.pl.