Wesprzyj KPH

Korony Równości to nagrody uznawane za najważniejsze wyróżnienie, jakie można otrzymać w Polsce za działalność na rzecz społeczności LGBT+. Celem organizowanego przez KPH od 2019 roku plebiscytu jest wyróżnienie osób i grup, które w danym roku w sposób szczególny angażowały się w walkę o równe prawa dla społeczności LGBT+. Nagrody przyznawane są podczas Gali, która w tym roku odbędzie się 12 września w Warszawie. Stwórz to wydarzenie razem z nami – dołącz do grona organizacji partnerskich tegorocznych Koron Równości.

Kategorie nagród

Korony Równości przyznawane są w ośmiu kategoriach: Zaangażowanie Społeczne, Równe Traktowanie, Życie Polityczne, Prawo, Media, Ludzie Internetu, Świat Kultury oraz Biznes. O tym, do kogo trafią statuetki decydują osoby biorące udział w internetowym głosowaniu. Poznaj osoby i grupy, które do tej pory otrzymały nagrody.

Więcej niż Gala

Po Gali rozdania nagród odbędzie się bankiet dla zaproszonych gości oraz gościń – to idealna możliwość poznania i rozmowy z wieloma osobami ze społeczności LGBT+ i osobami sojuszniczymi oraz aktywistycznymi. Galę uświetni również prywatny koncert zaprzyjaźnionej gwiazdy.

Poznaj korzyści płynące ze współpracy Twojej firmy podczas tegorocznych Koron Równości

  • Wsparcie jednego z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń społeczności LGBT+ w Polsce,
  • obecność osób ze świata polityki, mediów, show-biznesu, dyplomacji i biznesu,
  • setki osób na widowni i tysiące oglądających transmisję live,
  • duża widoczność wydarzenia,
  • obecność w mediach ogólnopolskich,
  • świetna zabawa i niepowtarzalna atmosfera gali.

 

  

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?