Wesprzyj KPH

KPH zaprasza na kolejną, drugą już edycję Queer Studies. Przyjmujemy już ostatnie zgłoszenia.

Kurs akademicki organizowany przez Kampanię Przeciw Homofobii, przy wsparciu Fundacji im. Róży Luksemburg w Polsce

Queer Studies to interdyscyplinarne studia obierające za przedmiot swych badań i zainteresowań nieheteronormatywną tożsamość seksualną, zajmujące się również kulturowym i społecznym funkcjonowaniem ról i stereotypów płciowych, kwestionując zasadność podziału ludzi i relacji między nimi na homo- i heteroseksualne. Opieka merytoryczna nad kursem: dr Jacek Kochanowski.

Kampania Przeciw Homofobii oferuje możliwość odbycia semestralnego weekendowego kursu Queer Studies KPH w wymiarze 128 godzin wykładów prowadzonych przez najznakomitszych polskich badaczy tej problematyki.  

Zajęcia odbywać się będą począwszy od 7 marca 2009 w warszawskiej siedzibie Kampanii Przeciw Homofobii, przy ulicy Żelaznej 68, co dwa tygodnie w formie weekendowych bloków, w godzinach 11-14 i 15-18 (z godzinną przerwą obiadową).  

Czesne wynosi 500 zł (za 128 godzin dydaktycznych). Na zakończenie cyklu wykładów studenci otrzymają dyplom ukończenia kursu Queer Studies KPH.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie Queer Studies KPH prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres queer@kph.org.pl w celu otrzymania zestawu dokumentów rekrutacyjnych do wypełnienia.
Termin nadsyłania wypełnionych dokumentów upływa 17.02.09.

Więcej informacji o naszych wykładowcach, zajęciach i terminach na stronie:
www.queer.kph.org.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?