Wesprzyj KPH

Jest jeszcze kilka ostatnich miejsc na ostatni termin warsztatów w Warszawie. Zapraszamy na weekend 27-28 czerwca! Będzie to doskonała okazja do integracji, poznania osób z różnych stron Polski i oddziałów KPH oraz wzbogacenia swojej wiedzy z zakresu genderu i homofobii. Przyjazd, nocleg i obiady podczas zajęć pokrywa organizator.

 

W ostatni weekend czerwca (27-28 czerwca) do udziału w Sztafecie do Równości zapraszamy osoby działające na rzecz  środowiska LGBT. Dzięki  uczestnictwu w warsztacie osoby biorące w nim udział będą miały możliwość odkrycia szerszej perspektywy swojej działalności. Będzie to okazja do powiększenia wiedzy dotyczącej gender i tożsamości psychoseksualnej oraz wymiany doświadczeń związanych z działaniem na rzecz osób LGBT. Podczas warsztatu zaprosimy do wspólnej refleksji nad mechanizmami opresji i stereotypami oraz do wspólnego wypracowywania sposobów przeciwdziałania im w kontekście działań na rzecz osób LGBT. Jeśli działasz na rzecz osób LGBT to zgłoś się do uczestnictwa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie warsztatów

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?