Wesprzyj KPH

Walne Zgromadzenie stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii wybrało nowy zarząd. Paweł Knut, Małgorzata Kot, Slava Melnyk, Marcin Rodzinka, Franciszka Sady i Dorota Stobiecka to osoby które wytyczą kierunek działań organizacji na najbliższe dwa lata.

KPH jest organizacją o ugruntowanej pozycji – silną, stabilną, od lat z sukcesami walczącą o prawa osób LGBTIQ w Polsce. Dlatego w rok 2018 wyruszamy z nowym zarządem. Aby jeszcze skuteczniej realizować naszą misję, w jego skład weszły zarówno osoby pracujące w KPH jak i te, które nie są pracownikami organizacji. W wyniku głosowania osób członkowskich stowarzyszenia osobami współprzewodniczącymi zarządu zostali Slava Melnyk odpowiadający w KPH za pracę Pionu Równe Traktowanie oraz Małgorzata Kot – doktorantka Polskiej Akademii Nauk, wolontariuszka KPH od 10 lat. Na skarbnika wybrano Marcina Rodzinkę, który w KPH zajmował się zdrowiem, a obecnie pracuje w Mental Health Europe w Brukseli. Sekretarzynią została Franciszka Sady odpowiadająca w KPH za ruch sojuszniczy. Natomiast funkcję członków zarządu pełnić będą adw. Paweł Knut kierujący zespołem prawnym KPH oraz Dorota Stobiecka – absolwentka Akademii Zaangażowanego Rodzica KPH, współzałożycielka stowarzyszenia My, rodzice. Przed nami szereg wyzwań. Jesteśmy na nie gotowi, dzięki pracy dotychczasowego zarządu, który współtworzyli Chaber, Mirosława Makuchowska i Katarzyna Remin (dziękujemy Wam za waszą nieocenioną pracę i cieszymy się, że nadal będziemy współpracować). 

Poza zarządem wybrany został skład sądu dyscyplinarnego i komisji rewizyjnej. W skład sądu wchodzą: Katarzyna Remin, Mirosława Makuchowska i Jan Świerszcz. Komisję rewizyjną KPH tworzyć będą: Marzenna Latawiec i Grzegorz Stefaniak.

Sąd koleżeński: Katarzyna Remin i Mirosława Makuchowska

Komisja rewizyjna: Marzenna Latawiec i Grzegorz Stefaniak

 

 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?