Wesprzyj KPH

„Zranieni – ranią, skrzywdzeni – krzywdzą. Jak nie dać się dyskryminacji”. Międzypokoleniowa lekcja online Nauczyciela Roku 2018, Przemka Staronia już 30 października o 12:00 na facebooku i youtubie. Weź udział w lekcji i świętuj z nami Tęczowy Piątek.

Co?

Czym jest dyskryminacja, skąd się bierze i jak się jej nie dać? Jak skutecznie na nią reagować i gdzie szukać pomocy? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie podczas trwającej 45 minut lekcji antydyskryminacyjnej. Kolejne 15 minut to czas dla Was i Waszych pytań, na które będzie odpowiadał Przemek! Oglądaj lekcję i zadaj swoje na czacie.

Kto?

Lekcję poprowadzi Przemek Staroń – pasjonat rzeczywistości i nauczyciel przez wielkie N, który edukując inspiruje każde pokolenie.  Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, laureat nagrody Komisji Europejskiej i twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa. Geek i pasjonat przez uczniów i uczennice nazywany profesorem Snapem, który magicznie i kreatywnie wykorzystuje nowe technologie w nauczaniu. Swoje zajęcia wzbogaca o elementy psychologiczne i trenerskie, które pomagają mu zarażać miłością do nauki osoby w każdym wieku.

Kiedy?

Lekcja „Zranieni – ranią, skrzywdzeni – krzywdzą. Jak nie dać się dyskryminacji” odbędzie się w samo południe w Tęczowy Piątek, czyli  30 października o godzinie 12:00.

Gdzie?

Wszędzie, bo online! Oglądać lekcję można będzie równolegle na:

Dla kogo?

Lekcja Przemka Staronia jest dla każdej osoby w każdym wieku! Organizowana z okazji Tęczowego Piątku zajęcia zainteresują zarówno uczniów i uczennice, dorosłych w każdym wieku, jak i seniorów i seniorki.

Najważniejsze jest, cokolwiek by się nie działo, aby oświetlać się światłem rzetelnej wiedzy i  bycia ze sobą. Bądźmy więc ze sobą  już w piątek,  30 października o godz. 12.00 . Zapraszam Was serdecznie na moją lekcję online  w ramach Tęczowego Piątku. Bądźcie. Bądźmy tam razem – zaprasza do udziału w zajęciach Przemek Staroń

Edukacja to podstawa akceptacji! Zarezerwuj sobie godzinę i dołącz do nas!

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?