Wesprzyj KPH

6 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja „Pełny dostęp do ochrony zdrowia. Potrzeby i prawa zdrowotne osób LGBT”. Celem konferencji jest dostarczenie jej uczestnikom i uczestniczkom  wiedzy eksperckiej nt. zdrowia osób LGBT oraz umiejętności praktycznych z zakresu pracy z pacjentami LGBT. Podczas konferencji będzie miała miejsce premiera publikacji „Zdrowie LGBT. Przewodnik dla kadry medycznej” – pierwszego na polskim rynku wydawniczym zbioru tekstów w całości skoncentrowanych na pacjentach i pacjentkach homo- i biseksualnych oraz transpłciowych. Gościem specjalnym konferencji będzie Scott Durairaj (NHS, Wielka Brytania).

Konferencja skierowana jest do lekarzy i lekarek,  przyszłej kadry medycznej, osób odpowiedzialnych za program kształcenia medycznego oraz organizacji i instytucji zajmujących się zdrowiem osób LGBT.

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zwrotu kosztów 1

Formularz zwrotu kosztów 2

Konferencja odbędzie się w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich (ul. Długa 23/25, Warszawa)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty transportu oraz noclegu

Osoby uczestniczące w konferencji otrzymają publikacje „Zdrowie LGBT. Przewodnik dla kadry medycznej” w wersji papierowej oraz e-book.

Organizatorzy: Kampania Przeciw Homofobii, Rzecznik Praw Obywatelskich, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland, Fundacja Watch Health Care.

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Pełny dostęp – edukacja dla sektora ochrony zdrowia” współfinansowanego z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.

baner

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?