Wesprzyj KPH

Zgodnie z przewidywaniami w złowrogo brzmiącym materiale „Inwazja” TVP zaserwowało nam niecałe 30 minut manipulacji, przekłamań i nietrafionych interpretacji. Pod z góry założoną tezę dobrano kilka wyrwanych z kontekstu cytatów, czego efektem jest ciężkostrawna papka.

Autorzy materiału skorzystali z dobrze już wszystkim znanego przepisu na nienawiść i strach. W kotle telewizyjnej propagandy zmieszano ze sobą nieprzychylny stosunek do Kościoła, dzieci, edukację seksualną, Kartę LGBT+, groźny Zachód, komunizm, pedofilię i sterowane przez establishment media. Całość przyprawiając szczyptą ujęć wideo z demonstracji spoza Polski.

Cel postawiony TVP przez partię rządzącą został zrealizowany. Jutro najprawdopodobniej politycy i polityczki opozycji będą bombardowani pytaniami dotyczącymi materiału, podczas gdy PiS wykorzysta ostatni dzień kampanii na walkę o wzrost słupków poparcia. Pojawia się tylko jedno pytanie. Dlaczego koszt walki wyborczej ponoszą ludzie z krwi i kości? Dlaczego, by utrzymać władzę wykorzystuje się mieszkańców i mieszkanki Polski, którzy jedynego, czego pragną, to kochać i czuć się bezpiecznie?

Czas powiedzieć stop! 13 października zróbmy wszyscy – osoby LGBT oraz sojusznicy i sojuszniczki – inwazję na urny wyborcze i oddajmy głos na miłość #głosujęnamiłość !

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?