Wesprzyj KPH

Zapraszamy do udziału w grupie fokusowej dla osób LGBTI, której celem jest zbadanie wyzwań i barier jakie pojawiają się w dostępie do opieki zdrowotnej w Polsce. Jeśli masz za sobą jakiekolwiek doświadczenia z sektorem ochrony zdrowia i gotowość aby się nimi anonimowo podzielić – zgłoś się do udziału w badaniu.

Grupa fokusowa będzie miała charakter nieformalnego spotkania dyskusyjnego 10 osób identyfikujących się jako osoby LGBTI (osoby bi oraz homoseksualne, transpłciowe i interpłciowe). Spotkanie odbędzie się w bezpiecznym i przyjaznym miejscu, sprzyjającym wymianie własnych doświadczeń oraz sugestii odnośnie tego, co należy zrobić, aby zmniejszyć nierówności w dostępie do opieki zdrowotnej, których doświadczają osoby LGBTI.

Grupa fokusowa jest częścią projektu Health4LGBTI, realizowanego przez europejskie organizacje akademickie (Uniwersytet w Weronie, Uniwersytet w Brighton), organizacje zdrowia publicznego (EuroHealthNet, NIZP-PZH w Warszawie) i społeczność LGBTI (ILGA Europe, a w Polsce Kampania Przeciw Homofobii oraz Lambda Warszawa).

Do udziału w naszym badaniu zachęcamy szczególnie osoby LGBTI doświadczające barier w dostępie do opieki zdrowotnej, w tym osoby z mniejszości narodowych, religijnych, osoby z niepełnosprawnościami, zarówno osoby młode, jak i starsze oraz osoby doświadczające wykluczenia społecznego ze względu na orientację seksualną, tożsamość płciową oraz cechy płciowe.

Państwa udział zostanie wynagrodzony upominkiem o wartości 50-100 zł. 

Czas trwania grupy fokusowej został przewidziany na 2 godziny.

Termin i miejsce: 7 września 2016 r. o godz. 18:00-20:00, studio fokusowe w Warszawie.
Dokładnie informacje oraz zapisy (do 31.08) : Marcin Rodzinka, tel. (22) 42-36-438, e-mail: mrodzinka@kph.org.pl

Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na stronach NIZP-PZH oraz KPH.

POBIERZ ZAPROSZENIE

INFORMACJE DLA BADANYCH

OCHRONA PRYWATNOŚCI

Badanie jest w pełni anonimowe! 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?