Wesprzyj KPH

6586,59 złotych! To kwota, którą udało nam się zebrać w ciągu trwającej zaledwie 5 dni zbiórki na monitoring biura KPH. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wy! W sumie wsparło nas 159 osób. Dziękujemy wszystkim osobom, które w obliczu zagrożenia okazały z nami solidarność.

Kwota, którą nas wsparliście przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwanie. Udało nam się zebrać więcej, aniżeli będzie kosztowała instalacja monitoringu. W związku z tym zespół KPH postanowił przekazać część środków Stowarzyszeniu Lambda Warszawa oraz Fundacji Trans-Fuzja. Obie organizacje robią świetną robotę, solidaryzujemy się z nimi i chcemy, żeby ich pracownicy i pracowniczki czuli się bezpiecznie. Za darowane środki również zabezpieczą swoje siedziby.

Zbiórka na monitoring została zakończona. Jeżeli jednak chcesz nadal wspierać działalność Kampanii Przeciw Homofobii, możesz to robić zostając naszym stałym darczyńcą – kph.org.pl/wspieraj/ lub przekazując nam 1% podatku – 1procent.kph.org.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?