Wesprzyj KPH

Wróć

Zostań sojusznikiem osób LGBT! Odbierz prezent od Michała Kwiatkowskiego i KPH

Kampania Przeciw Homofobii rusza z kolejną inicjatywą. W sobotę, 5 grudnia wspólnie z Michałem Kwiatkowskim będzie rozdawać przypinki ze znakiem ruchu sojuszniczego osób LGBT.  Wokalistę wraz z aktywistami KPH będzie można spotkać na  Placu Zamkowym w Warszawie między godziną 12:00 a 14:00.

We wrześniu 2014 roku Kampania Przeciw Homofobii zainicjowała akcję społeczną „Ramię w ramię po równość”, której celem  jest rozbudzenie w polskim społeczeństwie poczucia solidarności  z osobami  homo-, biseksualnymi oraz transpłciowymi. W przeciągu roku akcję wsparło wiele znanych osób, takich jak Dariusz Michalczewski czy zespół Lao Che. Teraz do akcji dołącza Michał Kwiatkowski, który wspólnie z Kampanią Przeciw Homofobii 5 grudnia będzie rozdawał przypinki ze znakiem ruchu sojuszniczego. Wokalistę wraz z aktywistami i aktywistkami z KPH będzie można spotkać pod Kolumną Zygmunta między 12:00 a 14:00.

Tak do udziału w akcji zachęca Kampania Przeciw Homofobii: Z czym kojarzą Ci się mikołajki? Bo nam oczywiście z prezentami! Lubimy je dostawać, ale jeszcze bardziej lubimy je dawać! I dlatego już 5 grudnia spotkacie nas na Placu Zamkowym w Warszawie, gdzie będziemy rozdawać przypinki ze znakiem ruchu sojuszników i sojuszniczek osób LGBT. Ale to nie wszystko! Będzie z nami Michał Kwiatkowski – wyjątkowy człowiek, wspaniały artysta, osoba, która razem z nami buduje ruch sojuszniczy w Polsce.

Zostań sojusznikiem osób LGBT. Akcja mikołajkowa „Ramię w ramię po równość”

Plac Zamkowy w Warszawie

5 grudnia (sobota) 12:00 – 14:00

[su_youtube url=”https://youtu.be/A81Px9KcbtM” width=”500″ height=”340″]

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?