Zorganizuj Queerowe Kino z KPH! Pokaz filmu o osobach LGBT+ w Twoim mieście

Kultura queerowa jest ważna i chcemy, żeby była dostępna nie tylko w dużych miastach – dlatego z pomocą przychodzi “Queerowe kino”! To już ostatni moment, żeby zorganizować pokaz filmowy w swoim mieście!
KPH w partnerstwie z Outfilm – platformą VOD dla społeczności LGBT+, przygotowało katalog filmów do wyboru i materiałów (takich jak plakaty, grafiki, treści do postów) potrzebnych do zorganizowania projekcji w miejscowościach poniżej 200 tys. osób.
Do końca czerwca możecie zorganizować u siebie projekcję filmu – to idealny moment, by świętować Pride Month i integrować lokalną społeczność.
Żeby urozmaicić wydarzenie, możecie je połączyć z dyskusją (przygotujemy dla Was pomysły na tematy do rozmowy oraz pytania do publiczności) lub zaprosić osobę, z którą przeprowadzicie wywiad lub panel dyskusyjny.
Chcesz zorganizować u siebie Queerowe kino? Zobacz instrukcję, w której znajdziesz propozycje filmów i napisz na wsparcieruchu@kph.org.pl. Po filmy można zgłaszać się do 31 maja.
Zachęcamy do kontaktu – nawet jeśli Wasze możliwości techniczne są ograniczone!
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
22.05.2025
Cracow Drag Artist Contest #4 pod matronatem KPH
-
22.05.2025
Korony Równości 2025 – dołącz do grona organizacji partnerskich
-
16.05.2025
Siła tęczowego głosu. Dlaczego nie warto odpuszczać sobie tych wyborów?
-
14.05.2025
Polska na końcu, ale już nie ostatnia w Unii – znamy wyniki tegorocznego Tęczowego Rankingu ILGA-Europe!
-
13.05.2025
“Uważam, że LGBT+ nie jest tematem kampanii prezydenckiej” – podsumowanie debat prezydenckich
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.