Wesprzyj KPH

Prawa człowieka zostały formalnie uznane za jeden z priorytetów społeczności międzynarodowej w grudniu 1948 roku, kiedy przyjęto Powszechną Deklarację Praw Człowieka. Zyskały one wówczas miano uniwersalnych zasad obejmujących wszelkie aspekty życia ludzkiego.

Nie bądź obojętny! Wyraź swój sprzeciw wobec ich łamania!!! Spontanicznie wyraź swoje zdanie, stawiając znak równości między wszystkimi ludźmi!

KIEDY? 10.12. (sobota)
GDZIE? Pomnik Bachusa, zielonogórski deptak
O KTÓREJ? godz. 12:00

CO ZROBIĆ?

Na dźwięk trąbki ustaw się nieruchomi przy pomniku Bachusa, twarzą w stronę hotelu „”Śródmiejskiego””, wyciągając nad głowę kartkę ze znakiem równości „”=””. Kiedy trąbka przestanie grać, każdy idzie w swoją stronę.

SKĄD KARTKA „”=””?

Kartkę ze znakiem równości („”=””) dostaniesz od osoby w kapeluszu stojącej obok wejścia do Teatru na deptaku od godz. 11:45 do 11:55. Nie musisz o nic prosić. Wystarczy, że podejdziesz.

CO TO JEST FLASH MOB? Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.

Tekst Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka

Za pomoc w organizacji flash moba dziękujemy Studiu Urody „”New Look””

Do zobaczenia!

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?