Wesprzyj KPH

AKTUALIZACJA!

9.03.2016, godz. 19:00

Dziękujemy! Przekazaliście nam już 4890 zł!

I przekazujecie dalej. Dodatkowe pieniądze, które zbierzemy, przekażemy dwóm naszym siostrzanym organizacjom: Fundacji Trans-Fuzja i Stowarzyszeniu Lambda Warszawa, aby też mogły zabezpieczyć swoje siedziby.

Jesteśmy solidarni w obliczu zagrożenia, razem bezpieczniej! Zbieramy do końca tygodnia! 

—————————————————–

KPH to zespół ludzi oddanych sprawie równości całym sercem. Każdego dnia spędzamy niezliczone godziny pracując nad kampaniami społecznymi, szkoleniami, warsztatami, analizami prawnymi, udzielając pomocy osobom doświadczającym przemocy i dyskryminacji, wspierając rodziców i rodziny tworzone przez osoby LGBT. KPH jest naszą pracą i pasją, a biuro naszym drugim domem.

3 marca biuro KPH zostało napadnięte przez trzech nieznanych sprawców. W biały dzień próbowali wyważyć drzwi do naszej siedziby, w której na co dzień pracuje około 20 pracowniczek i pracowników oraz wolontariuszy i wolontariuszek. To nie pierwszy raz, kiedy nasze biuro zostało zaatakowane! Już wcześniej zdarzały się próby uszkodzenia drzwi, wybicia okien, niszczenia skrzynki pocztowej czy wypisywanie obraźliwych haseł spray’em na ścianach. Zdarzało się też, że ktoś nas zaczepiał i nam groził, kiedy wychodziliśmy z budynku. Najwyższy czas, żeby sprawcy przestali czuć się anonimowo!

Chcemy nad wejściem do naszej siedziby zainstalować całodobowy monitoring, dzięki któremu możliwe będzie zidentyfikowanie i znalezienie sprawców. Nie mogą dalej pozostawać bezkarni! Dlatego rozpoczynamy zbiórkę środków na kamerę i system monitoringu.

POMÓŻ NAM ZEBRAĆ 2.500 zł.

Taka kwota wystarczy, aby uczynić  biuro KPH bezpieczniejszym i zniechęcić kolejne osoby do napadania na nie! Sprawi też, że wizerunek każdej osoby, która będzie chciała nam zrobić krzywdę, trafi na policję.

Przekaż nam darowiznę – w ten sposób wesprzesz naszą codzienną pracę!

Możecie przekazać zdefiniowaną kwotę przez Dot Pay:

10 zł        25 zł        50 zł       100 zł       150 zł       200 zł       250 zł       500 zł       750 zł       1000 zł

lub zrobić przelew dowolnej kwoty tytułem „Darowizna na bezpieczeństwo KPH” na nasze konto:

35 2130 0004 2001 0344 2274 0001 (Volkswagen Bank)

Kampania Przeciw Homofobii, ul. Solec 30, 00 – 403 Warszawa

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Zespół KPH

P.S. Będziemy na bieżąco dawać Wam znać na naszym FB ile już nam przekazaliście. A jeśli zbierzemy więcej niż 2500 zł, przeznaczymy te pieniądze na pomoc innym osobom i organizacjom poszkodowanym przez takie napaście.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?