Wesprzyj KPH

Chcesz zaangażować się w rozmowy z posłami i posłankami i skutecznie rozmawiać z nimi na temat równości? Naucz się walczyć o zmianę dla osób LGBT+ na warsztatach rzeczniczych! Zapraszamy na drugi bezpłatny webinar “Wprowadzenie do rzecznictwa politycznego”, podczas którego przyjrzymy się tworzeniu przekazów rzeczniczych. Webinar odbędzie się 25 czerwca o g. 18:00. Zapisy są otwarte do 23 czerwca.

Podczas webinaru przyjrzymy się tworzeniu przekazów rzeczniczych:

  • co zrobić, żeby były one skuteczne,
  • jak przedstawiać nasze postulaty,
  • jaki ton przyjąć w działaniu na rzecz zmiany?

Zastanowimy się, czego możemy potrzebować, żeby przekonać decydentów i gdzie to znajdziemy, a skończymy z materiałami, które posłużą nam w przyszłości.

Prowadzącym będzie ponownie Miko Czerwiński, osoba członkowska zarządu Równość.org.pl, związana również z Kampanią Przeciw Homofobii oraz Stowarzyszeniem Queerowy Maj. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w trzecim sektorze wykorzystuje jako zewnętrzny konsultant dla organizacji pozarządowych w zakresie zarządzania strategicznego oraz kampanii. Pracuje jako kierownik zespołu kampanii w Amnesty International, jest specjalistą w zakresie kampanii, rzecznictwa oraz mobilizacji.

Zapisz się na webinar

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?