Wesprzyj KPH

Denerwuje Cię to, że posłowie i posłanki PSL utrudniają wprowadzenie ustawy o związkach partnerskich, mimo że aż 75% osób głosujących na Trzecią Drogę deklaruje poparcie dla ustawy? Działaj! Weź udział w bezpłatnych webinarach “Wprowadzenie do rzecznictwa politycznego” i zacznij rozmawiać z posłami i posłankami w Twoim mieście/regionie na temat zmian prawnych dla społeczności LGBT+. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 maja.

Webinary odbędą się 22 maja i 25 czerwca w godzinach wieczornych, poprowadzą je osoby rzecznicze z KPH i Równość.org.pl. Będziemy mówić o tym, jak skutecznie rozmawiać i strategicznie działać z posłami i posłankami pracującymi na co dzień w naszej okolicy, a także z politykami i polityczkami na szczeblu samorządowym.

Właśnie teraz mamy szansę zawalczyć o związki partnerskie z przysposobieniem i inne dobre ustawy ważne dla naszej społeczności. Połączmy siły! 

Zarejestruj się


We wrześniu planujemy kontynuację szkolenia dla grupy kilkunastu osób, które po szkoleniu podstawowym online będą zdecydowane na podjęcie działań rzeczniczych jeszcze w tym roku.

 

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?