Wesprzyj KPH

Osobom LGBT+ należy się pełnia praw, godność i szacunek. Rozlicz swój PIT z KPH i dołącz do walki o równouprawnienie!

Nowy rząd zapowiedział wprowadzenie związków partnerskich. Kampania Przeciw Homofobii, która od ponad 20 lat walczy o lepszą Polskę dla osób LGBT+, będzie działać i przekonywać polityków i polityczki, aby ustawa o związkach partnerskich jak najbardziej chroniła tęczowe rodziny. Do tego potrzebujemy Ciebie!

  • Twoje wsparcie jest niezbędne, abyśmy mogli_ły opłacić prawników, prawniczki i inne osoby eksperckie, które pomogą przekonywać polityków i polityczki do stworzenia jak najlepszej ustawy.
  • Twoja pomoc pozwoli nam zbudować profesjonalny zespół lobbingowy, który będzie przekonywał konserwatywnych polityków i polityczki.
  • Z Twoją pomocą możemy zrobić więcej dla tęczowych rodzin w Polsce. Możemy pomóc im uzyskać równość i bezpieczeństwo oraz pomóc stworzyć lepszą przyszłość dla ich dzieci.

Dowiedz się, jak przekazać 1,5% podatku na KPH.

Każda kwota, którą możesz przekazać, pomoże nam zrobić realną różnicę w życiu tęczowych rodzin w Polsce. Zbudujmy razem Polskę równych praw!

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?