Wesprzyj KPH

18 kwietnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyła się I Międzynarodowa Studencka Konferencja Psychiatryczna skierowana do studentów oraz lekarzy stażystów zainteresowanych pracą badawczą z zakresu psychiatrii i psychoterapii. W programie konferencji znalazło się wystąpienie Marcina Rodzinki – eksperta Kampanii Przeciw Homofobii zajmującego się kwestiami zdrowia. Tematem prelekcji Rodzinki było zjawisko dyskryminacji pacjentów LGBT w polskim systemie opieki zdrowotnej. Patronat nad sesją, w ramach której swoje wystąpienie miał ekspert KPH, objęła European Federation of Psychiatric Trainees (EFTP).

[Zobacz więcej…]

Organizatorami I Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Psychiatrycznej są Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Zarząd STN SUM, a jej głównym celem jest stworzenie globalnej platformy skierowanej przede wszystkim do osób na początku swojej kariery naukowej do wymiany wiedzy, dzielenia się swoją pracą i tworzenia międzynarodowych zespołów badawczych.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?