Wesprzyj KPH

„Dwa kroki do przodu i jeden do tyłu. O tym, jak społeczność LGBTQ w Polsce nawiązuje dialog z konserwatywnym społeczeństwem”. To tytuł wykładu, który Katarzyna Remin z Kampanii Przeciw Homofobii wygłosi 22 stycznia w siedzibie dziennika Tageszeitung w Berlinie.

Wykład Katarzyny Remin dotyczący dialogu pomiędzy społecznością LGBTQ a konserwatywną częścią polskiego społeczeństwa odbędzie się w ramach cyklu wykładów „Queer lectures”. Cykl jest organizowanych co miesiąc przez Twarzystwo im. Magnusa Hirschfelda – niemieckiego seksuologa, założyciela pierwszego na świecie Instytutu Seksuologii w Europie i działacza na rzecz praw osób homoseksualnych, który walczył o depenalizację homoseksualności w Niemczech i  zlikwidowanie Paragrafu 175.

Katarzyna jest jedną z pierwszych osób, które podzielą się  swoją wiedzą i doświadczeniem z berlińskim audytorium. Jej wykład będzie miał miejsce 22 stycznia o godzinie 19:00 w siedzibie dziennika Tagenszeitung mieszczącej się przy ulicy Fiedrich Str. 21 w Berlinie. Cykl wykładów otworzyła miesiąc temu europarlamentarzystka, Ulrike Lunacek.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?