Wesprzyj KPH

 

Cztery! To liczba komitetów partii politycznych startujących w tegorocznych wyborach parlamentarnych, które w swoim programie posiadają postulat wprowadzenia związków partnerskich lub równość małżeńską. Czy politycy, którzy zwyciężą w wyborach, będą o tym pamiętać po otrzymaniu mandatu poselskiego? Na temat planów dotyczących osób LGBT, podczas debaty „#Wybory2015: LGBT pyta!”, która odbędzie się w warszawskiej siedzibie Krytyki Politycznej 14 października, rozmawiać będą kandydaci i kandydatki .Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, Razem, i Zjednoczonej Lewicy.

W debacie „#Wybory2015: LGBT pyta!” prowadzonej przez Ewę Wanat udział wezmą: Arkadiusz Wójcik (.Nowoczesna), Piotr Kołomycki (Platforma Obywatelska), Katarzyna Paprota (Razem) i Katarzyna Piekarska (Zjednoczona Lewica). Debata odbędzie się w środę, 14 października w siedzibie Krytyki Politycznej (ul. Foksal 16 – II piętro, Warszawa). Początek debaty o godzinie 18:00.

Transmisja na żywo w Internecie: https://www.youtube.com/watch?v=ELQVFw1LFgE

Organizatorami debaty są: Kampania Przeciw Homofobii, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, Krytyka Polityczna oraz dwumiesięcznik Replika. Debata jest współorganizowana przez PTPA w ramach projektu „Obserwatorium legislacji antydyskryminacyjnej”, realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?