Wielki sukces zbiórki – podziękowania
Udało się! W ciągu 4 dni zebraliśmy 17.249 zł – kwotę potrzebną, aby wytoczyć proces wspieranemu przez Ordo Iuris Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. Przed nami sprawa sądowa. O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco za pośrednictwem naszej strony www i mediów społecznościowych. Pamiętajcie, to jest nasz wspólny proces i nasza wspólna walka o bezpieczne szkoły.
Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie!
Zachęcamy osoby, które nie zdążyły dołączyć do zbiórki, a wspierają działania naszych organizacji, do przekazania darowizny na rzecz:
- Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej (FRS): www.ffrs.org.pl/wesprzyj
- Kampania Przeciw Homofobii: www.kph.org.pl/wspieraj
- Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej: www.tea.org.pl/pl/SiteContent?item=wesprzyj_nas
Jednocześnie informujemy, że naszą sprawę prowadzą prawnicy pro bono z ramienia Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, w ramach programu wsparcia prawnego dla organizacji i działaczy na rzecz praw człowieka. Możecie ich wesprzeć przekazując dowolną wpłatę na działalność PTPA tutaj: www.zrzutka.pl/centrum-pomocy-ptpa
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
24.04.2026
Organizacje wzywają Donalda Tuska do wykonania wyroków w sprawie małżeństw jednopłciowych
-
23.04.2026
Policymaking for Equality – od rozmowy do konkretnych rozwiązań
-
23.04.2026
[MATRONAT] „Greatest Hits: Live” Kuby Kamika już 29 kwietnia na wydarzeniu „Skóra trze o skórę”
-
20.04.2026
[MATRONAT] 6. edycja Cracow Drag Artist Contest – „Ale ja chcę z koleżanką!”
-
18.04.2026
Artykuł „Tęczowe tacierzyństwo” w najnowszym numerze „Repliki”
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.

