Wesprzyj KPH

Wróć

Turniej siatkarski dla drużyn ze społeczności LGBT+ „Dragon Balls Krakow Cup” pod matronatem KPH

Klub Sportowy Dragon Balls Kraków zorganizuje pierwszą edycję międzynarodowego turnieju siatkówki dla drużyn ze społeczności LGBT+. Dragon Balls Krakow Cup 2024 odbędzie się w dniach 12-14 lipca. KPH objęło wydarzenie matronatem.

Klub Dragon Balls Kraków działa na rzecz krakowskiej społeczności od października 2022 r. Organizuje regularne treningi siatkówki – również z trenerkami, treningi squasha, imprezy integracyjne, wydarzenie sportowe, jak sparingi czy mecze charytatywne oraz podejmuje wiele innych przedsięwzięć, których celem jest aktywne spędzanie czasu i zabawa w przyjaznej i otwartej atmosferze.

15 czerwca zakończyła się rejestracja drużyn na pierwszy w historii Klubu międzynarodowy turniej. Finalnie w wydarzeniu weźmie udział ponad 200 osób składających się na 29 drużyn: z Polski, Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji oraz Austrii.

Mecze odbywać będą się na trzech poziomach zaawansowania, na dwóch krakowskich halach sportowych: w hali Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17 oraz w hali Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Dowiedz się więcej na temat turnieju

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?