Wesprzyj KPH

„Samo się nie zrobi”. Obiło Ci się to już kiedyś o uszy? Niezależnie od tego, czy tego chcemy czy nie, jest w tym trochę prawdy. Dlatego, jeżeli chcesz zmienić otaczający Cię świat, musisz działać. A my na bezpłatnych warsztatach TRANS-aktywizm podpowiemy Ci jak.

TRANS-aktywizm to cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do osób transpłciowych, które chcą zaangażować się w aktywizm na rzecz osób transpłciowych.  Na zajęciach prowadzących przez aktywistów i aktywistki z wiodących organizacji społecznych działających na rzecz osób LGBTQI rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności w zakresie m.in. fundraisingu, planowania działań, budowania społeczności, storytellingu, współpracy z mediami, a także zapewniania wsparcia dla innych. Sprzyjać temu będą niewielka, 15 osobowa grupa.

Terminy i miejsca warsztatów

  • 29 – 30 września – Gdańsk
  • 27 – 28 października – Łódź
  • 17 – 18 listopada – Katowice

Warsztaty będą odbywać się w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 oraz niedziele w godzinach 8:00 – 16:00.

Warunki uczestnictwa w warsztatach

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Mogą wziąć w nim udział osoby, które ukończyły 16. Rok życia.  Zgłaszając się do projektu deklarujesz udział we wszystkich trzech spotkaniach. Osobom spoza danego miasta zapewniamy nocleg oraz zwrot kosztów podróży, wszystkim osobom zapewniamy wyżywienie.

Zgłoś się już dziś

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie tutaj. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 9 września. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji do 14 września.

 

This project was funded by the European Union’s Rights, Equality and Citizenship Programme (2014-2020) under grant agreement No 777268.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?