Wesprzyj KPH

Dzień po Paradzie Równości, 4 czerwca w warszawskiej Cafe Kulturalna odbędzie się „Tęczowy Manifest”– całodniowa impreza poświęcona premierze trzeciego numeru magazynu „G’rls ROOM”. Wydarzenie zostało objęte matronatem Kampanii Przeciw Homofobii.

W bogatym programie „Tęczowego Manifestu” znalazła się m.in. debata „Jak mówić i pisać otwarcie oraz przyjaźnie o tolerancji, równości i seksualności”, w której wspólnie z redaktorkami z Wysokich Obcasów i enter the ROOM x G’rls ROOM udział weźmie Cecylia Jakubczak z Kampanii Przeciw Homofobii. „Tęczowy Manifest” to także możliwość wzięcia udziału w wykładach psychologów związanych z Kampanią Przeciw Homofobii – „Wyjdę z szafy razem z Tobą – jak wspierać osoby w ich coming outach” Wioli Jaworskiej oraz „Geje, lesbijki, seks i potwór gender”  Jana Świerszcza, którzy tego dnia będą reprezentować Instytut Pozytywnej Seksualności.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Pełny program „Tęczowego manifestu” dostępny jest TUTAJ.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?