Wesprzyj KPH

KPH Trójmiasto po raz kolejny zagości w Strefie NGO na festiwalu Open’er w Gdyni. W dniach 30 czerwca – 3 lipca zapraszamy do odwiedzenia naszego tęczowego stoiska. Będzie tam można spotkać się z osobami z KPH Trójmiasto, porozmawiać o sytuacji osób LGBTQ w Polsce, naszych działaniach, dowiedzieć się, jak można zostać wolontariuszem/ką w naszej organizacji, a także otrzymać podstawowe porady.

– Pokazujemy Open’era jak i Trójmiasto i Polskę jako miejsce, wbrew stereotypom otwarte i tolerancyjne – mówi Ania Urbańczyk z KPH Trójmiasto, koordynatorka stoiska. – Innym aspektem jest udzielane przez nas wsparcie osób nieheteronormatywnym, którego udzielamy gościom i gościniom festiwalowym. Na stoisku KPH będzie też można nabyć tęczowe gadżety i materiały.

Przewidujemy sprzedaż min.:

T Shirt z motywem tęczowym 33 zł

Pin z tęczowym motywem 6 zł

Torba ekologiczna materiałowa z  motywem nawiązującym do tolerancji 12 zł

Vlepki z tęczowym motywem: zestaw kilku sztuk 3 zł

Książki poruszające tematykę homoseksualności: Mariusz Kurc, Krzysztof Tomasik „Tęczowa rewolucja” – 33 zł

Robert Biedroń „Tęczowy elementarz” – 30 zł

Bajka dla dzieci „Z Tango jest nas troje” – 30 zł

Bajka dla dzieci „Król i król” – 18 zł

Książka dla młodzieży „Pluszowe bestie” – 18 zł

– W tym roku planujemy nowy layout koszulek – zapowiada członkini KPH. – Będą nawiązywały do bardzo znanego zespołu rockowego. Oprócz tego proponujemy warsztat tworzenia toreb ekologicznych i samodzielnego wykonywania koszulek. A naszych książek poświęconych homoseksualności i tolerancji nie można kupić w każdej księgarni. Na pewno umilą czas pomiędzy koncertami.

Uwaga! W namiocie NGO będą obowiązywały kupony (nie karty) festiwalowe. Prosimy o wcześniejszy zakup.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?