Wesprzyj KPH

Eurowybory to świetna okazja, aby poznać ludzi ze swojej okolicy. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Zapisz się do Tęczowej sieci, a my połączymy Cię z ludźmi, którzy mieszkają blisko Ciebie.

Do Tęczowej sieci może się zgłosić każdy, kto chce, aby w czasie kampanii wyborczej do Europarlamentu jak najwięcej partii politycznych podpisało się pod Europejską Deklaracją Równości.*

Wystarczy, że wypełnisz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny tutaj, a my połączymy Cię z osobami z Twojej okolicy, które tak jak Ty chcą działać. O tym, jakie konkretnie aktywności podejmiecie, zadecydujecie wspólnie. Z naszej strony gwarantujemy wsparcie merytoryczne i logistyczne zespołu Kampanii Przeciw Homofobii.

Tęczowa sieć – zostań jej częścią!

*Europejska Deklaracja Równości to zbiór zobowiązań wyborczych dotyczących równości osób LGBTI pod którym podpisują się kandydujący do Europarlamentu politycy i polityczki z całej Europy.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?