Wesprzyj KPH

Czy wiesz, że robiąc sobie tatuaż możesz wesprzeć walkę z homofobią? Brzmi nierealnie? A jednak! 20 sierpnia w warszawskim klubie Pogłos Kampania Przeciw Homofobii organizuje imprezę benefitową „Tatuaże przeciw homofobii – benefit Ramię w ramię Tattoo”. Dołącz do nas – przyjdź do Pogłosu, zrób sobie tęczowy tatuaż i dorzuć swoją cegiełkę do walki o równość osób LGBT.

Wspierani przez czołowych tatuatorów z Warszawy, takich jak Leszek i Roma z Zakładu Tatuatorskiego Syrena, Karolina Skrzyniarz, Paweł Bobrowicz, Renton ze Stara Baba Tattoo, Kris Too Late czy Paweł i Remi z Róży, klub Pogłos, magazyn VICE Polska i Dobry Materiał, w przedostatnią niedzielę sierpnia KPH organizuje całodzienną imprezę „Tatuaże przeciw homofobii – benefit Ramię w ramię Tattoo”. Zasada jest prosta: tatuatorzy przygotowują flashe, wy się tatuujecie, a cały dochód zostaje przeznaczony na Kampanię Przeciw Homofobii – organizację działającą na rzecz równouprawnienia osób LGBT.

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Wszyscy zaangażowani w imprezę tatuatorzy będą dziarać tęczowe wzory nie biorąc za swoją pracę ani złotówki. Pieniądze zebrane z tatuaży (200 zł  za wzór) w całości zostaną przekazane KPH. Dlaczego to robią? O tym mówi m.in. Kris Too Late:

Każdy ma czuć się swobodnie i bezpiecznie na wszystkich możliwych płaszczyznach. Na tych emocjonalnych również. Nie chce czuć zagrożenia od innych ludzi w związku z moją orientacją i  jak postawie się na miejscu kogoś innego, to ten ktoś też powinien mieć taką swobodę, którą ja mam. Dlatego w taki skromny tatuatorski sposób zdecydowałem się wesprzeć KPH.

O powodach dołączenia do akcji „Tatuaże przeciw homofobii” mówi też Renton Stelmach:

Wszyscy jesteśmy różni i to nas łączy. Każdy ma prawo do wyrażania się na swój, prawdziwy sposób. Można tego nie lubić, ale powinniśmy to szanować.

Tatuaże to nie wszystko, co dla Was szykujemy. W planie benefitu również sety djskie (wystąpią m.in. Aldona Relax i Avtomat), turniej ping ponga i wegański bufet. 20 sierpnia ruszamy ze współpracą z Dobrym Materiałem, który część dochodu ze sprzedaży napojów Mijo Mate (będą dostępne na imprezie) postanowił przekazywać na KPH. I jeszcze jedna atrakcja – loteria! Kupując los za 5 złotych możesz wziąć udział w losowaniu tatuażu u Sick Rose w wybranym przez zwycięzcę terminie.

Na tym nie koniec. Dzień po beneficie, 21 sierpnia akcja „Ramię w ramię Tattoo” przeniesie się do 8 studiów tatuażu zlokalizowanych w 8 miastach Polski – Ink Miners w Katowicach. Stocznia Tattoo w Szczecinie, That’s All Folks w Krakowie, Hard to forget w Łodzi, Arbuz Tattoo we Wrocławiu, Dziarczyńcy w Poznaniu, Demolki w Bydgoszczy i Zakładu Tatuatorskiego Syrena  Warszawie. W każdym w tych miejsc do końca sierpnia będzie można dostać przypinkę ze znakiem ruchu sojuszniczego i broszurę, w której w 6 prostych krokach opisane została sposoby w jakie na co dzień można wspierać osoby LGBT.

Sprawdź tatuatorów i tatuatorki biorące udział w beneficie:

Leszek (Zakład Tatuatorski Syrena)
www.instagram.com/leszek_bts
www.facebook.com/bloodytearstattoo

Kris Too Late
www.instagram.com/born_too_late_tattoo
www.facebook.com/borntoolatetattoo

Paweł Bobrowicz
www.instagram.com/pawelbobrowicz90210

Renton (Stara Baba Tattoo)
www.instagram.com/stelmachkrzysiek
www.facebook.com/Stara-Baba-Tattoo

Paweł (Róża)
www.instagram.com/the_quitter
www.facebook.com/rozatatuaze

Remi (Róża)
www.instagram.com/remigiusz.tatz
www.facebook.com/rozatatuaze

Karolina Skrzyniarz
www.instagram.com/skrzyniarz_tattoo
www.facebook.com/samsieszanujskrzyniarz

Roma Severov (Zakład Tatuatorski Syrena)
www.instagram.com/severovroma
www.facebook.com/severovroma

Tatuaże przeciw homofobii – benefit Ramię w ramię Tattoo | Klub Pogłos (ul. Burakowska 12, Warszawa) | 20 sierpnia (niedziela) | godz. 12:00 – 20:00

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?