Wesprzyj KPH

Jeśli jesteś dorosłą osobą, która określa się jako LGBT i w swoim życiu doświadczyłeś/aś przestępstwa z nienawiści lub mowy nienawiści, potrzebujesz wsparcia ale i chcesz poznać inne osoby, z którymi możesz dzielić swoje doświadczenie, zapraszamy Cię do udziału w cyklu 6 warsztatów, które pomogą Ci przepracować to zdarzenie w bezpiecznej przestrzeni, przy udziale profesjonalnego wsparcia psychologicznego oraz wzmocnić poczucie własnej wartości.

Na spotkaniach dowiesz się jak opowiedzieć swoją historię, aby była ona zarówno interesująca jak i budująca dla innych, ale również i dla Ciebie. Dzięki Twojej opowieści inni będą mogli nauczyć się dlaczego warto mówić o swoich doświadczeniach i szukać pomocy, ale też dlaczego przestępstwa z nienawiści są tymi zdarzeniami, które w sposób szczególny dotykają osób LGBT.

Spotkania warsztatowe odbędą się pomiędzy styczniem a marcem 2016 roku. Każde z nich będzie trwało około sześciu godzin. Zapewnimy Ci również posiłek podczas spotkań. Jeśli jesteś osobą spoza Warszawy zwrócimy Ci koszty dojazdu na warsztaty, oraz opłacimy nocleg w Warszawie.

Po odbyciu wszystkich spotkań będą kręcone krótkie filmiki oraz będą miały miejsce wystąpienia medialne, podczas których będziesz mógł/mogła opowiedzieć swoją historię.

Cykl spotkań jest przeznaczony dla osób dorosłych, które określają się jako osoby LGBT, nie będące czynnie uzależnione od substancji psychoaktywnych, nie będące w psychozie oraz nie posiadających zaburzeń afektywnych.

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie wystarczy zgłosić się na adres: jkata@kph.org.pl wpisując w tytule „storytelling-rekrutacja”. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 11 grudnia. I pamiętaj, udział jest bezpłatny!

Warsztaty „Storytelling – odkryj moc swojej historii” są organizowane w ramach projektu „Strong and Proud – Hate Crime Storytelling”. Projekt realizowany przy wsparciu Ambasady U.S.A. w Polsce

 

Flag Logo English

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?