Wesprzyj KPH

W najbliższą środę, 13 lutego, Partnerstwo dla Związków zaprasza na otwarte spotkanie wszystkich, które_rzy chcą się zaangażować w akcję „Panie Pośle, Pani Posłanko… porozmawiajmy o związkach partnerskich!”. Chcemy zebrać ekipę osób, gotowych odwiedzać posłanki_posłów w biurach poselskich, by przekonywać ich do idei związków partnerskich.

Nasz cel minimum: odwiedzić posłanki_posłów Platformy Obywatelskiej, które_rzy w ostatnim głosowaniu opowiedziały_li się przeciwko związkom partnerskim,lub wstrzymały_li się od głosu.

Cel maksimum: odwiedzić wszystkie_ch posłanki_posłów, które_rzy opowiedziały_li się
przeciwko związkom (lub wstrzymały_li się od głosu).

Nie możesz przyjść na spotkanie?
Żaden problem! Napisz do nas (partnerstwodlazwiazkow@gmail.com) i wspólnie ustalimy,
którą_ego posłankę_ła możesz odwiedzić.

W myśl zasad „co dwie głowy to nie jedna” i „razem zawsze raźniej” spotkania z posłankami_posłami będą się odbywać w zespołach dwu-, trzyosobowych. Chyba że macie większą ekipę, chętną do odwiedzin biura poselskiego 🙂

Przekażemy Wam praktyczne informacje o tym, jak umówić się na spotkanie z posłanką_posłem, oraz zaopatrzymy w wiedzę i argumenty na temat związków partnerskich.

Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie?
13 lutego 2013 o 19.00 w biurze KPH, ul. Solec 30a.

PS Szukamy również par jednopłciowych i różnopłciowych z całej Polski, które popierają związki partnerskie i chcą wypowiedzieć się na ten temat w mediach. Jeśli jesteście taka parą, napiszcie na: partnerstwodlazwiazkow@gmail.com.

http://partnerstwodlazwiazkow.pl/poprzyj/

Partnerstwo dla Związków to ogólnopolska koalicja na rzecz wprowadzenia w naszym kraju ustawy o związkach partnerskich dla par jednopłciowych i różnopłciowych. Obecnie zrzesza 40 organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i jest wspierane przez liczne osoby prywatne.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?