Wesprzyj KPH

Dziś na stronie internetowej www.rmf.fm stacja radiowa zamieściła przeprosiny za wyemitowany 13.10. materiał pt. „Laska marszałka”. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem przeprosin.

„Pragniemy gorąco przeprosić wszystkich, którzy – niestety słusznie – poczuli się urażeni i zdegustowani zamieszczonym w tym miejscu naszym nieprzemyślanym komentarzem. Nie było naszą intencją wyszydzanie osób transpłciowych czy też mających orientację homoseksualną. Staraliśmy się zwrócić uwagę na fakt wykorzystywania tychże osób w cynicznych manipulacjach politycznych, uczyniliśmy to jednak bardzo nieudolnie, za co jeszcze raz serdecznie przepraszamy. Obiecujemy, że tego rodzaju komentarze nie pojawią się więcej ani na antenie RMF FM ani w Internecie. Oburzone głosy Szanownych Państwa bierzemy sobie głęboko do serca i pozostawiamy w tym miejscu, jako ważną dla nas przestrogę na przyszłość.

Prowadzący program Wstawaj Szkoda Dnia.”

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?