Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii jako organizacja pożytku publicznego ma możliwość uzyskania 1% podatku osób prywatnych. Od 9 lat pula przekazywanych nam pieniędzy stale rośnie. W tym roku przekazaliście nam rekordową sumę 130.509.24 zł! To prawie 38 tys. zł. więcej aniżeli w zeszłym roku.

Dziękujemy Wam wszystkim, którzy zdecydowaliście_łyście się przyłączyć do nas i wesprzeć działalność KPH swoim 1% podatku! Wiemy, że są pośród Was osoby, które wspierają nas od lat i w tym roku przekonały także swoich bliskich do przekazania nam swojego 1%. Dziękujemy za to zaangażowanie! To dzięki Wam KPH ma możliwość działania na rzecz równości i akceptacji osób LGBT w Polsce.

Pieniądze zebrane z 1% podatku wykorzystamy na:
Budowanie ruchu rodziców osób LGBT – szkolenia i warsztaty oraz zwiększanie widoczności rodziców
Pomoc prawną i psychologiczna osób poszkodowanych przemocą i dyskryminacją oraz pracę na rzecz penalizacji przestępstw z nienawiści
Tworzenie ruchu sojuszniczego – na trwającą cały rok kampanię społeczną „Ramię w ramię po równość”
Wspieranie młodzieży LGBT, m.in. przez wizyty w szkołach i przekazywanie publikacji
Edukowanie kadry nauczycielskiej, dyrektorów i dyrektorek szkół
Pracę nad wprowadzeniem związków partnerskich – na kampanię społeczną „Popieram związki”

Każda przekazana przez Was złotówka to motywacja do pracy i oznaka zaufania. Dziękujemy! Pamiętajcie, że pieniądze otrzymane z 1% oraz bezpośrednich darowizn na nasze konto bankowe pozwalają nam lepiej planować i sprawniej realizować nasze działania. Dlatego jeśli są wśród Was osoby, które jeszcze nie przekazały 1% na KPH albo chcą zrobić coś oprócz tego, to prosimy o włączenie się w działania KPH na stałe, np. przez dołączenie do grona miesięcznych darczyńców KPH.. Wystarczy, że w swojej elektronicznej bankowości ustawicie co miesięczne polecenie zapłaty na KPH w wybranej wysokości, np. 30 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie: www.kph.org.pl/wspieraj

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?