Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii objęła matronatem inicjatywę IFMSA- Poland oddział Warszawa „Ręce w górę za”. „Ręce w górę za” to akcja informacyjno – edukacyjna organizowana z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS. 1 grudnia, w godzinach 14:00 – 20:00 w Bibliotece UW organizatorzy akcji będą udzielać informacji nt. profilaktyki i skutecznego zapobiegania zakażeniem wirusem HIV.

Tak do udziału w akcji „Ręce do góry” zachęcają sami organizatorzy:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej choroby, członkowie IFMSA-Poland oddział Warszawa, z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają 1. grudnia 2016r. na akcję informacyjno-edukacyjną z okazji Światowego Dnia AIDS „Ręce w górę za” do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Dobra 56/66) w godzinach 14:00 – 20:00.

Jeśli znaleźć odpowiedź na pytana: co to choroba cywilizacyjna i dlaczego współczesna medycyna wciąż nie potrafi sobie z nią porazić – ZAPRASZAMY! Powiemy Ci duuużo o profilaktyce i skutecznym zapobieganiu zakażenia wirusem HIV, oraz jak zachowywać się wśród osób seropozytywnych.

Będą quizy z nagrodami, słodkości, zniżki na kawę i dobre rady.

Jeśli czujesz w sobie potrzebę spojrzenia na problem z bardziej naukowej, medycznej i profesjonalnej strony w miłej atmosferze, koniecznie odwiedź kawiarnię Caffedra Medica (podziemny pasaż w BUW), gdzie w godzinach 18:00 – 20:00 odbędzie się Wieczorek naukowy na temat HIV, zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Chorób Zakaźnych i spotkanie z osobą seropozytywną.

Ponad to, jeśli poczujesz w sobie inwencję twórczą, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ręce w górę za…”, a Twoim zadaniem będzie przedstawić swój pomysł na skuteczną profilaktykę zakażenia wirusem HIV, walkę z AIDS lub pomoc osobom zakażonym, wypisać go na swoich, podniesionych w górę, dłoniach, a gotowe zdjęcie wrzucić na wydarzenie na facebook’u z hasztagiem #recewgoreza . Do wygrania nagrody, ufundowane przez Fundację Garnizon Sztuki !!!

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz na fanpage’u IFMSA-Poland oddział Warszawa.

Sponsorzy: Fundacja Garnizon Sztuki, Kinoteka

Patroni: Krajowe Centrum ds. AIDS, Fundacja Edukacji Społecznej, Stowarzyszenie Akceptacja, SKN Chorób Zakaźnych przy Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Hepatologii, Samorząd Studentów  warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Grupa Edukatorów Seksualnych, Unimil, Kampanie Przeciw Homofobii

Patroni medialni: Radio Kampus, Medycyna Praktyczna

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?