Wesprzyj KPH

 Zapraszamy na pokaz Queer filmu: Rent – 26 marca o 21.00 w Kampanii Przeciw Homofobii na Żelaznej 68 w Warszawie – KPH Q.

Akcja RENT – rewelacyjnej rock-opery rozgrywa się w nowojorskiej East Village. Jest to historia grupy ekscentrycznych młodych ludzi, swoistej Cyganerii, którzy z trudem wiążą koniec z końcem. Ubodzy artyści marzą o 

IMG

sukcesie i akceptacji, pokonują przeszkody, znosząc biedę i choroby.
Film RENT zrealizowany został na podstawie słynnego musicalu Jonathana Larsona, zdobywcy Pulitzera i Tony Award, który należy do najdłużej wystawianych na Broadwayu. Wyreżyserował go Chris Columbus, a w doborowej obsadzie występują: Rosario Dawson, Taye Diggs, Wilson Jermaine Heredia, Jasse L. Martin, Idina Menzel, Adam Pascal, Anthony Rapp i Tracie Thoms.
[Opis dystrybutora]

 

KPH Q zaprasza na pokaz świetnego musicalu o odcieniach miłości, bohemie Nowego Jorku i życiu. Każdy dzień jest inny. Każdy rok jest inny. Czy Ty zmierzysz 525 600 minut swojego życia?

wstęp za darmo

 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?