Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii Oddział Lublin i Stowarzyszenie Homo Faber zapraszają na Festiwal Filmu Queer „a million different loves!?”. Na projekcje filmów i wydarzenia towarzyszące zapraszamy od wtorku 16 lutego do soboty 20 lutego.

Festiwal Filmu Queer „a million different loves!?” istnieje od 2006 roku jako projekt podejmujący problematykę tożsamości, płci i seksualności w kulturze audiowizualnej. W Lublinie odbywa się po raz drugi. Podczas festiwalu będą miały miejsce projekcje filmów z całego świata, dyskusje, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, ekspertami oraz imprezy towarzyszące.
 
Pełen program lubelskiego festiwalu, oraz kadry z filmów, znajdują się:

http://lublin.kph.org.pl/index.php?q=node/71

Projekcje filmów odbywają się każdego popołudnia w siedzibie Homo Faber (ul. Krakowskie Przedmieście 39). Zapraszamy także na dwa wernisaże: w poniedziałek w „Chatce Żaka” wystawa fotografii „Niech nas zobaczą”, autorstwa Karoliny Breguły z 2003 r., a w środę w Tekturze wystawa prac Jej Performatywności – intrygującej i kontrowersyjnej lubelskiej artystki…
W czwartek bawimy się razem w Klubie Obsesja, a w piątek w Place. Także w piątek spotkanie z „Furią”, czyli redakcją nieregularnika lesbijsko- feministycznego. Natomiast w sobotę otwarta debata o związkach partnerskich z udziałem m.in. Mariusza Kurca (Członka Zarządu KPH, Grupa Inicjatywna ds. Związków Partnerskich).
Na wszystkie wydarzenia – oprócz imprez w klubach – wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Z tęczowym pozdrowieniem, zapraszają organizatorki:

Kampania Przeciw Homofobii Oddział Lublin
osoba odpowiedzialna – Magdalena Łuczyn
tel. 517-825-515
 
Stowarzyszenie Homo Faber
osoba odpowiedzialna – Alicja Kawka
tel. 506 906 897

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?