Wesprzyj KPH

Jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką osób LGBT? Chcesz otrzymać przypinkę KPH ze znakiem ruchu sojuszniczego? Nic prostszego!

We wrześniu 2014 roku Kampania Przeciw Homofobii zainicjowała akcję społeczną „Ramię w ramię po równość”, której celem  jest rozbudzenie w polskim społeczeństwie poczucia solidarności  z osobami  homo-, biseksualnymi oraz transpłciowymi. W przeciągu roku akcję wsparło wiele znanych osób, takich jak Dariusz Michalczewski, Małgorzata Ostrowska, Marta Dymek czy zespół Lao CheTeraz czas na Ciebie! Wyślij mail na adres ramiewramie@kph.org.pl, w tytule wpisując „#ramiewramie – przypinka”. W treści maila podaj: imię i nazwisko, adres oraz w kilku słowach napisz dlaczego jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką osób LGBT. W odpowiedzi otrzymasz przypinkę ze znakiem ruchu sojuszniczego.* Pokażmy wszystkim jak dużo jest w Polsce sojuszników i sojuszniczek lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych!

Razem, #ramiewramie po równość!

IMG_20151204_161723

__

*Liczba przypinek ograniczona.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?