Wesprzyj KPH

Masz pomysł na wydarzenie artystyczne? Chcesz podyskutować na ciekawy temat? Zaangażuj się w organizację Europride 2010.

Witaj!

Już za kilka miesięcy, na początku lipca 2010 roku, ruszają w Warszawie Europejskie Dni Równości! Jedną z głównych atrakcji będzie Pride House – centrum konferencyjno-dyskusyjno-artystyczne!

Będzie to przestrzeń dla ludzi i organizacji, którym bliskie są wartości wolności, równości i tolerancji, firmowane przez Euro Pride 2010, a także przestrzeń dla KulTurY QueeRoweJ. Organizacji Pride House’u podjęła się Kapania Przeciw Homofobii, jednocześnie centrum nie zaistnieje bez Ciebie!

Jeśli chciałbyś czynnie włączyć się w organizację 12-dniowego Pride House’u! Masz pomysły dotyczące zagospodarowania programu: tematy paneli dyskusyjnych, queerowych przedsięwzięć artystycznych, innych ciekawych wydarzeń – przyjdź na SPOTKANIE w CZWARTEK 17.09.2009 GODZ. 18. do biura KPH, ul. Żelazna 68, Warszawa.

Chętnie włączymy Twoje w pomysły w program Europride 2010!

Kontakt i więcej informacji: bbancerz@kph.org.pl

Pozdrawiam,

Bartosz Bancerz, koordynator Pride House’u 2010

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?