Wesprzyj KPH

Podsumowując pierwsze sto dni działań rządu Premier Ewa Kopacz zadeklarowała, że jeszcze w tej kadencji Sejm zajmie się projektem ustawy dotyczącej związków partnerskich. Trzy tygodnie później, 28 stycznia 2015 r., Sławomir Nitras, doradca w gabinecie Ewy Kopacz, w wywiadzie udzielonym dla Gazety Wyborczej powiedział, że sprawa związków partnerskich pozostanie wyzwaniem dla kolejnego Sejmu. W odpowiedzi na słowa doradcy w gabinecie Ewy Kopacz, Kampania Przeciw Homofobii wydała oświadczenie.

WYŚLIJ APEL!

Wszystkie osoby oburzone słowami doradcy premier Ewy Kopacz zapraszamy na stronę www.kph.org.pl/zwiazki, gdzie został umieszczony apel w sprawie związków partnerskich. Wspólnie z KPH dopilnuj, aby dana społeczeństwu obietnica została zrealizowana. Podpisz apel skierowany do Premier Kopacz, Marszałka Sikorskiego oraz do przewodniczących klubów parlamentarnych, który my przekaże jego adresatom.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?