Praca w KPH – rekrutacja na stanowisko kierownika/czki Pionu Finansowo-Administracyjnego
Kampania Przeciw Homofobii poszerza zespół i ogłasza rekrutację na stanowisko kierownika_czki Pionu Finansowo-Administracyjnego. Dołącz do nas, by wspólnie z nami zmieniać Polskę.
Główne informacja dotyczące stanowiska:
Kierownik_czka Pionu Finansowo-Administracyjnego
Celem stanowiska jest wsparcie realizacji Planu Strategicznego KPH poprzez zwiększanie jej stabilności i niezależności finansowej oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi finansowo-administracyjnej.
Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę na okres roku (z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) w wymiarze jednego etatu. Wynagrodzenie 3600 zł netto.
• Pełny opis stanowiska dostępny TUTAJ
• Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 9 sierpnia 2018 roku.
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
22.12.2025
Znamy wyniki funduszu grantowego „wspólnymi siłami budujemy równość”!
-
22.12.2025
Życzenia od tęczowych mam: niech każda rodzina będzie widziana!
-
20.12.2025
ETPCz: Polsko, musisz zapewnić prawne uznanie par osób tej samej płci.
-
19.12.2025
E-book „Pride & Parent – tęczowe rodzicielstwo w Polsce” już dostępny!
-
18.12.2025
Co oznacza wyrok TSUE dla małżeństw zawartych za granicą przez osoby tej samej płci? Zobacz najważniejsze odpowiedzi!
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.