Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii – ogólnopolska organizacja działająca na rzecz praw osób homo, bi- i transpłciowych (LGBT) poszukuje prawnika/prawniczki
do pracy przy realizacji międzynarodowego prawniczego projektu *Equal-Jus*.

*Zakres obowiązków**:*

–  organizowanie szkoleń dla prawników z zakresu ochrony praw człowieka

– monitorowanie sytuacji prawnej osób LGBT w Polsce, zbieranie odpowiednich
danych i przekazywanie ich do głównego koordynatora projektu

– przygotowywanie publikacji (pod kierunkiem koordynatora projektu)  dot.
uregulowań prawnych problematyki przeciwdziałania dyskryminacji osób LGBT

– zorganizowanie międzynarodowej konferencji prawniczej podsumowującej
projekt

– codzienna współpraca z krajowym i międzynarodowym koordynatorem projektu

– odbywanie cyklicznych roboczych wizyt krajowych i zagranicznych i
reprezentowanie KPH

*Wymagania**:*

– wykształcenie prawnicze (tegoroczni absolwenci mile widziani)

– znajomość języka angielskiego

– znajomość polskiej i międzynarodowej sytuacji prawnej osób LGBT oraz
tematyki praw człowieka

*Warunki**:*

– przewidywany okres zatrudnienia – 5 miesięcy w okresie sierpień grudzień
2010 (praca na zastępstwo, forma umowy o pracę do uzgodnienia)

– praca pod kierunkiem koordynatora projektu

Istnieje możliwość kontynuowania współpracy przy realizacji innych
projektów!

Prosimy o wysyłanie CV oraz listów motywacyjnych do 25 lipca na adres:
gczarnecki@kph.org.pl

KPH skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami do 26 lipca.

Tagi